blog

Ze zákulisí salónu

2.6.2022

Kosmetické přístroje, ANO či NE?

Nabídka multifunkčních, moderních kosmetických přístrojů je opravdu bohatá. Jsou krásné, jsou velké a jsou velmi drahé. 

Jak si vybrat?

Když si uděláte průzkum, tak zjistíte, že všechny pracují velmi podobně, liší se pouze cenou, nikoliv účinností. Pozor!!! Vysoká cena nezaručuje vysokou kvalitu.

Je nutné, abychom je v salonu měli? Abychom se zadlužili při jejich pořizování? Přístroje jsou módní zboží a podléhají trendům. Móda je nestálá a v kosmetice poměrně krátkodobá.

Víte, že existují kosmetické značky, které jsou tak účinné, že pracují v těch největších hloubkách bez použití drahých přístrojů? Taková značka vám zaručí dlouhodobě stálou a věrnou klientelu, která vás neopustí v okamžiku, kdy se na trhu objeví nový přístroj, který zrovna vy v salonu nemáte. Zároveň vám odpadnou výdaje na údržbu a servis a za případné drahé opravy, kterým se určitě časem nevyhnete.

Kosmetické přístroje, ano či ne?

Nezapomeňte, že v dnešním přetechnizovaném a online světě je naší největší devizou lidskost. Doteky, osobní kontakt, uvolňující atmosféra a kvalita, která mění naše klienty ve věrné fanoušky.

Jakou máte zkušenost vy?

Chci dostávat upozornění na nová školení, workshopy a tipy ze zákulisí salónu

registrujte se

Exkluzivní emailový klub

Chcete se dozvědět vždy jako první o nových workshopech a školeních? Chcete dostávat prověřené tipy ze zákulisí salónu? Stačí se přihlásit.