nechte se
hýčkat

call us: 608818776

Masáže pro těhotné

Masáž těhotných je úžasnou technikou, jak ulevit od bolestí, navodit pocit úlevy a pohody. Masáž se provádí při relaxační hudbě, vlažným luxusním olejem z hroznů Champagne. Budoucí maminka je masírovaná na lehátku v leže na boku, je vypodložena několika polštáři a zakryta měkkou dekou. To vše pro pocit naprostého pohodlí a spokojenosti.

S rostoucím bříškem je nadměrně namáhaná páteř i okolní svalstvo zad, zejména v křížové oblasti. Svalové napětí je možné odstranit jemnými hmaty v oblasti šije, hlavy, chodidel, bederní části zad a v oblasti kolem kosti křížové. V těhotenství je také častou nepříjemností pocit napětí v dolních končetinách a jejich otoky. Masáž také podporuje krevní oběh a lymfatický systém. Zmírňuje zadržování tekutin v těle, zlepšuje vylučování kyseliny mléčné a dalších chemických odpadních látek, které způsobují pocit nepohody v kloubech a svalech.

Masáž bříška těhotných, se provádí až po ukončení prvního trimestru těhotenství. Je velmi uklidňující jak pro budoucí maminku, tak i pro dítě. Pomáhá odstranit napětí v této oblasti, minimalizuje vnější známky napjaté kůže.

Celkově jde o velmi příjemnou a uklidňující terapii.

Celotělová masáž v délce 60 minut 460,- Kč
K masáži nabízíme za zvýhodněnou cenu mytí a foukání vlasů 140,- Kč

comments are closed