wellU.euREVOLUCE BEZ SKALPELU

O Vaši pleť pečujeme špičkovou protialergenní salonní kosmaceutikou značky LARENS firmy WELLU. Přípravky vyvinuté firmou WELLU získaly celou řadu světových ocenění. Obsahují jedinečný BIOPEPTIDOVÝ KOMPLEX – nejúčinnější prostředek ve zpomalování procesu stárnutí a LIPOSOMAL COLLAGEN COMPLEX- inovativní liposomal nosič, který pronáší aktivní látky do nejhlubších vrstev pleti.  Více než 70 aktivních látek včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, aminokyselin, přírodních vitamínů a olejů představují bezpečnou, neinvazivní, ale účinnou alternativu botoxu a výplňovým injekcím.

Celkové salonní ošetření pleti zahrnuje

  • povrchové čištění pleti
  • exfoliační gel
  • ultrazvukový peeling 
  • hloubkové čištění ultrazvukem
  • aplikace peptidových sér
  • obličejová masáž
  • aplikace pleťové masky 
  • závěrečné ošetření krémem

LUXUSNÍ BIO-RENEW FACE LIFT EXCLUSIVE S AMPULKAMI      1410,-kč

Hloubková, exkluzivní procedura s okamžitým, dlouhotrvajícím efektem. Výrazně obnovuje kolagen a elastin.  Díky unikátnímu LIPOSOMAL COLLAGEN COMPLEX složení, podporuje tvorbu nového vlastního kolagenu, bez rozdílu věku klientky.   Jedinečné RŮSTOVÉ FAKTORY  intenzivně redukují vrásky, májí silný vyhlazující, vypínající, zhušťující a omlazující efekt na pleti.

HYDRATAČNÍ COLLAGEN INTENSIVE  ošetření            1330,- Kč

Intenzivní hloubková regenerace, vhodná pro všechny typy pleti oslabené např. dlouhotrvající absencí salonních procedur, vystavování pleti chladnému, mrazivému počasí nebo po nadměrném slunění. Vždy po extrémní zátěži, kdy je pokožka dehydratovaná. Blahodárné účinky kolagenu a kyseliny mléčné sjednocují strukturu pleti, redukují vrásky, brání nadměrné ztrátě vody, stimulují buňky k regeneraci, zpomalují stárnutí.

Vhodné pro všechny typy pleti, pro pleť mladou i pro pleť zralou.

COFFEE – LIFTING TIME   ošetření                                    1310,- Kč

Relaxační a regenerační rituál s příjemnou vůní čerstvě pomleté kávy, kombinovaný s Liposomal Lifting Mask. Výrazně zpevňuje kontury obličeje, brady, krku a dekoltu. Unikátní receptura zanechává pokožku svěží, napnutou a hydratovanou. Dlouhodobě redukuje povrchové i hluboké vrásky, zvyšuje pružnost, vyrovnává barevný to’n pleti a redukuje pigmentové skvrny.

PROBLEMATICKÁ ACNE SKIN  bez masáže                        920,- Kč

Obličej, krk a dekolt bez masáže              1050,- Kč

Intenzivní ošetření pleti s akné, pleti citlivé a náchylné k podráždění. Reguluje tvorbu mazu, optimálně hydratuje, zklidňuje, zmírňuje zánět a tlumí zarudnutí. Optimalizuje Ph pokožky. Hojí a léčí, obnovuje pružnost pleti a dodává jí zářivý vzhled.

 

Doporučení:

Nedílnou součástí  salonního ošetření je každodenní kompletní DOMÁCÍ PÉČE.

Prvním krokem je vždy čištění, následuje hydratace BIOPEPTIDE sprejem a na závěr oblíbený krém.

Domácí  proceduru si můžete doplnit o peeling, masky, LIPOCOLL sérum, oční gel SYN AKE atd.

Vše potřebné zakoupíte u nás v salonu nebo v eshopu.      https://sarmant.wellu.eu